Tmerr në qendrën tregtare, kasapi shqiptar masakron me thikë gruan
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Suzzara në provincën e Mantovës.

Një burrë shqiptar me profesion kasap ka plagosur disa herë me thikë gruan e tij me të cilën po divorcohej.

Sipas mediave vendase shqiptari e plagosi gruan e tij 37 vjeçe në parkingun e një qendre tregtare duke shkaktuar panik dhe ulërima mes dëshmitarëve.

Pas këtij akti makabër ai u arrestua por gjatë kësaj kohe tentoi të arratisej, duke u hedhur nga një mur i lartë.

Cifti sipas policisë kanë 3 femije dhe për këtë arsye ata janë zënë, pasi burri nuk donte të shlyente detyrimet ligjore. /albeu.com/
Shtuar më 26/03/2019, ora 09:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori