Tmerr në Elbasan, vdes ndërkohë që shihte kufomën e xhaxhait në morg
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Elbasan.

Mësohet se një shtetas ka ndërruar jetë ndërkohë që ka shkuar të shohë xhaxhain e tij të vdekur në morg.

Viktima është një shtetas 44-vjeçar ndërsa ngjarja e rëndë ka ndodhur ditën e djeshme.

Astrit Osmani 44 vjeç me banim në këtë qytet, mësoi se xhaxhai i tij, Riza Osmani, i cili prej kohësh vuante nga zemra, ka ndërruar jetë në spital.

Ai ka shkuar që ta shohë atë në morgun e qendrës spitalore.

Gjatë vizitës ai ka pësuar atak kardiak dhe ka ndërruar jetë në pak sekonda. N

gjarja ka shokuar familjarët dhe personelin mjekësor, që janë përpjekur ta rikthejnë në jetë. /albeu.com/

Shtuar më 28/02/2018, ora 08:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori