Tmerr në Durrës, hidhet nga pallati dhe vdes menjëherë
Pëlqej
Një person ka humbur jetën këtë mbrëmje në Durrës.

Ai është hedhur nga pallati dhe ka gjetur menjëherë vdekjen.

Sipas “Neës 24” mësohet se ngjarja ka ndodhur pranë shëtitores “Taulantia” në lagjen Nr. 1, ndërsa personi që është hedhur nga pallati ka gjetur vdekjen e menjëhershme.


Shtuar më 17/07/2018, ora 23:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori