Tjetër viktimë nga aksidenti rrugor
Një person ka gjetur vdekjen si pasojë e përplasjes së dy automjeteve aksin Lezhë-Milot-Fushë-Krujë. Sipas policisë
Në aksident është përfshirë një mjet kamion me targë të Fierit me drejtues shtetasin Shaban Veizi, 47 vjeç, dhe një mjet me targa të Mirditës me drejtues shtetasin Albert Gjeta, 32 vjeç. /albeu.com/
Shtuar më 27/02/2013, ora 09:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori