Tjetër gëzim në PS, Rama sot feston ditëlindjen (FOTO LAJM)

Kryeministri Edi Rama sot feston ditëlindjen.

Pas urimit për një mëngjes të mbarë, komentuesit kanë shpërthyer në urime për ditëlindjen e Ramës.

Postimi në Facebook

MIRËMËNGJES

dhe ju uroj një ditë të mbarë me këto pamje nga Bënja e Përmetit, e shpallur Qendër Historike në janar të 2017, ku kemi filluar punën tanimë për restaurimin e kishës për të vijuar më tej me rilindjen e vlerave historike e turistike të gjithë zonës.

Komentet më pikante

Komentuesi: Edhe 100 te tjera Zoti kryminister ishalla nuk pushon kurr puno ne gjith shqiprin se te behna si europa vetem ti i jep drejtim kti vendi ke ber shum per shqiprin por ke edhe me shum per te ber.

Komentuesi: Edhe 100 vite kryeministri jone! Rrofsh sa me gjate se vertet na duhesh

Komentuesi: Gezuar ditlindjen Z.Kryeminister. Te paçim

Komentuesi: MIRMENGJES Z KRYEMINISTER! Pranoni dhe nga une urimet per ditelindjen. EDHE 100 vite ne sherbim te familjes atdheut dhe KOMBIT.

Komentuesi: Edhe 100 vite lumtura ne fsmiljen tuaj te
mbrekullueshme,kryeministri me i more!

Komentuesi: Edhe 100 kryeminister. Suksese kete mandat dhe mbaresi perhere pac. /albeu.com/

Shtuar më 04/07/2017, ora 09:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori