Tjetër deklaratë shokuese për vdekjen e djalit të Flutura Açkës: Më mirë të kishte vdekur ajo!
Jo më lart se në maj të këtij viti, shoqëria shqiptare u shokua nga vdekja e djalit të vetëm të shkrimtares Flutura Açka.

Vetëm 18 vjec ai u nda nga jeta pas sëmundjes së rëndë.

Bëri shumë përshtypje në atë kohë deklarata e pashpirt e Genta Kaloçit e cila u shpreh se vdekja e djalitshkrimtares ishte drejtësi, por jo fatkeqësi.

Ama ditën e sotme një tjetër status i frikshëm ka tronditur të gjithë opinionin publik.

Edison Ypi në një status në Facebook ka thënë:

“Më mirë të kishte vdekur Flutura Açka se djali i saj, i cili nuk do të shkruante vargje mediokre për nënën e vdekur, që do tëi shte ekuivalente me përdhosjen e artit, pra me mijëra nëna dhe mijëra bij të vdekur.” /albeu.com/
Shtuar më 09/06/2018, ora 23:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori