E FUNDIT/ Zaev jep dorëheqjen
Tiranës i shtohet një lulishte e re në zonën e ish Ekspozitës (FOTO-LAJM)

Tre ditë me parë me nismën e kryeministrit Edi Rama kanë nisur punimet për ndërtimin e një lulishteje të re në zonën e ish-ekspozitës “Shqipëria Sot” në Tiranë.

Mjetet e rënda të INUK-ut po bëjnë mbushjen e gropës me dhe të sjellë nga jashtë Tiranës dhe po e nivelojnë atë. Përkrah vendit ku do të ndërtohet lulishtja ndodhet një parkim nëntokësor makinash privat. /albeu.com/
Shtuar më 30/09/2014, ora 13:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori