Aksident i rëndë në Lushnje, humb jetën këmbësori
Tiranë, zjarr në banesën e një zyrtari të lartë
Ka marrë flakë në mbrëmje në Tiranë papafingoja e shtëpisë së Xhavit Shalës, shef i departmanentit të Sigurisë në Akademinë e Rendit.

Nga raportimet e para, bëhet me dije se nuk ka patur të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Sapo janë njoftuar për zjarrin, zjarrfikësit dhe një autobot janë nisur në vendngjarje.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën "Fuat Toptani" në vilat Gjermane. /Albeu.com/
Shtuar më 13/11/2015, ora 18:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori