Tirane, vrasje tek "Xhamlliku"
Albeu.com
Pas masakres se Durresit dhe asaj te Devollit nje tjeter krim i rende regjistrohet ne vendin tone. Kete radhe te shtena me arme zjarri u regjistruan rreth ores 17 te pasdites se diele ne zonen e "Xhamllikut" ne kryeqytet.
Sipas njoftimeve te para dy persona te komunitetit rom pas nje grindjeje per motive banale kane qelluar me arme ndaj njeri-tjetri, cka ka sjelle edhe vdekjen e menjehereshme te njerit prej tyre. Mesohet se viktima eshte nje 30 vjecar, emri i te cilit ende nuk eshte bere i ditur.

Policia e kryeqytetit ka mberritur ne vendngjarje dhe pasi ka kryer kqyrjen e vendngjarjes ka identifikuar autorin dhe eshte vene ne levizje per kapjen e tij. (tch)
Shtuar më 01/02/2010, ora 00:58
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori