Tiranë, vjedhje me dhunë në Qafë Kashar
Një vjedhje me dhunë dhe me sende të forta është regjistrua pasditen e sotme në Qafë Kashar. Një pikë koncesionare është grabitur nga dy persona të paidentifikuar, të cilët kanë dhunuar punonjësit që ndodheshin në ambientet e dyqanit në një rrugë dytësore të autostradës Tiranë-Durrës.Autorët e kësaj grabitje kanë marrë xhiron ditore dhe më tej janë larguar duke humbur gjurmët. Pika koncesionare i përkiste një firme makinash, ndërsa nuk dihet ende sasia e dëmit. /albeu.com/
Shtuar më 28/02/2014, ora 15:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori