Tiranë, shpërthim me ekspoziv në një fast-food në Sauk
Shpërthim me eksploziv në një fast-food në zonën e Saukut në kryeqytet. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 03:15 në Sauk, në fast-foodin në pronësi të shtetasit Arjan Boçit, ku fatmirësisht ka pasur vetëm dëme materiale.

Sipas të dhënave të para mesohet se lloji i eksplozivit ka qenë tritol. Ndërkohë uniformat blu kanë mbërritur në vendgjarje dhe kanë nisur me sekuestrimin e kamerave të sigurisë, gjithashtu po punohet për të hedhur dritë mbi ngjarjen dhe autorëve. /albeu.com/
Shtuar më 25/02/2015, ora 08:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori