Tirane, grabitet filiali i bankes BKT
Albeu.com
Një grabitje me armë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në një prej filialeve të bankës BKT në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur në filialin e bankës BKT në rrugën “Myslym Shyri” në kryeqytet ku persona të armatosur me maska ...... janë futur në bankë dhe pasi kanë kërcënuar punonjësit kanë mundur të grabisin një sasi parash. Ende nuk dihet shuma e grabitur por policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka nisur hetimet.
Shtuar më 17/02/2010, ora 15:24
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori