Tiranë, gjendet një kufomë e dekompozuar në Dajt
Pëlqej
Trupi i pa jetë i një personi është gjetur sot i dekompozuarDajt. Kufoma e seksit mashkull dhe rreth moshës 50-vjeçare, u gjet nga banorë të zonës të cilët kanë lajmëruar edhe policinë.

Policia po punon për identifikimin e kufomës ndërkohë që do të jetë ekspertiza mjekoligjore ajo që do të përcaktojë shkakun e vdekjes dhe kur ka ndodhur vdekja. /albeu.com/
Shtuar më 17/08/2014, ora 11:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori