Borxhet, biznesmeni gjendet i vetëvrarë në banesë
Një biznesmen nga Tirana i ka dhënë fund jetës sot duke u vetëvrarë. Sipas policisë biznesmeni Lulzim Saliasi është gjetur nga familjarët i vetvrarë në banesën e tij pranë Prokurorisë së Tiranës.

42 vjeçari ishte administrator i nje linje te transportit urban, ndërkohë që mësohet se ai ka lënë edhe një letër për familjarët, ku i kerkonte falje bashkeshortes dhe dy vajzave te tij per aktin e veteflijimit per shkak te borxheve te shumta qe kishte. /albeu.com/
Shtuar më 02/05/2014, ora 12:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori