Tiranë, arrestohet një doganier dhe një tregtare
Sektori i Krimit Ekonomik në Policinë e Tiranës ka vënë në pranga doganierin Endri Dafa dhe tregëtaren Bejaze Llapushi, të akuzuar pwr korrupsion pasiv dhe kontrabandë.

Tregëtarja akuzohet për kontrabandë, ndërsa 30-vjeçari Dafa, përgjegjës turni në doganën e Rinasit, akuzohet për korrupsion pasiv pasi bashkëpunonte me tregëtaren Bejaze Llapushi duke kryer kontrabandë mallrash konfeksione dhe flori. /albeu.com/
Shtuar më 26/04/2015, ora 15:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori