Tiranë, 50-vjeçari gjendet i mbytur tek diga e Liqenit Artificial
Kalimtarë të rastit kanë gjetur mëngjesin e sotëm trupin e pajetë të një personi pranë digës së Liqenit Artificial. Sipas policisë trupi i pajetë i viktimës është i moshës rreth të 50-ave">50-ave.


Blutë e kryqytetit njoftuan se po punojnë për idenfikimin e viktimës dhe zbardhjen e plotë të rrethanave të vdekjes së tij. /albeu.com/
Shtuar më 12/08/2014, ora 10:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori