Tirana zien nga protesta por mësoni ku ndodhet Edi Rama
Kryeministri Edi Rama nuk do të jetë në Kuvend këtë të enjte pasi ndodhet në Berlin

Sinjalet kanë qenë pozitive dhe mbështetëse nga shumë ndërkombëtarë, por shefi i mazhorancës shqiptare duket se po bën lëvizjet e tij për të lobuar drejt një hapi të madh për Shqipërinë, siç është fillimi i bisedimeve për anëtarësim në BE. Kryeministri mësohet se do të kthehet sonte në Shqipëri.
Shtuar më 21/03/2019, ora 12:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori