Tirana nuk gjen qetësi, shënohen raste të reja me COVID 19
Ditën e sotme, vendi ynë duket se po ndeshet me rikthimin e koronavirusit.

Albeu.com mëson se gjatë 24 orëve të fundit, janë konstatuar 11 raste të reja me koronavirus vetëm në Tiranë.
Prej ditësh, QSUT është epiqendër e infeksionit teksa pritet përditësimi i ministrisë për të mësuar se nga kuvijnë rastet e reja.

Sot ka shënuar dhe Lushnja, Mati si dhe Saranda rastin e parë që nga shpërthimi i pandemisë./Albeu.com
Shtuar më 29/05/2020, ora 10:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori