Tirana nesër pa drita, zonat dhe oraret ku do ndërpritet energjia
OSHEE njofton për ndërprerje energjie në disa zona në Tiranë.

Kjo do të ndodhë për shkak të remontit të parashikuar në disa kabina në kryeqytet, në datën 15 korrik.

Zonat dhe oraret si më poshtë:

09:00-12:00 Pjesërisht rruga “Llukë Kacaj”, “Rruga e Dibrës”,

12:10-15:00 Pjesërisht rruga “Dervish Hekali”, rruga “Hile Mosi”

09:00-15:00 Pjesërisht rruga “Misto Mame”

10:00-14">00-14:00 Pjesërisht zona e Rinasit, Nikël

10:00-14">00-14:00 Pjesërisht: Bërxullë, Rinas, Tapizë

09:00-13:00 Pjesërisht “Rruga e Dibrës” pranë Medresesë.
Shtuar më 14/07/2020, ora 23:58

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori