Ti ke një fëmijë kopil! Plas në studio mes Ngjelës dhe deputetit të LSI
Ka qenë i ashpër debati mes avokat Ngjelës dhe deputetit të LSI-së, Përparim Spahiu në emisionin e sotëm të Eni Vasilit.

Përplasja nisi kur Spahiu i tha Ngjelës se nuk ka fituar asnjë gjyq në karrierën e tij duke shtuar se ai nuk di çfarë është dhimbja e fëmijës pasi është beqar.

Kaq ka mjaftuar që Ngjela t'i kthehet duke i thënë: “Çuni, ça flet, të ka thënë Meta, ç’punë ke me jetën time private. Kujdes kur flet me mua se ka edhe femijë kopil”, tha Ngjela.
Shtuar më 21/03/2019, ora 22:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori