"Ti je katunar që paguhesh nga Rama për të sharë Ilir Metën", çfarë ndodhi mbrëmë në studion e Rudinës (VIDEO)
Një debat i ashpër ndodhi mbrëmë në emisionin "Dritare me Rudinën" mes Kreshnik Spahiut dhe gazetarit Gjergj Zefi në lidhje me protestën e opozitës.

Spahiu këmbënguli se ishte Basha ai që ndaloi turmën më 18 shkurt se ndryshe mund të digjej Tirana duke shkaktuar të qeshura tek gazetari Zefi.

Pas këtij reagimi, Spahiu kaloi në akuza ndaj Zefit duke thënë se paguhet për të sharë Ilir Metën. /Albeu.com/
Shtuar më 21/02/2017, ora 12:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori