Thyhen gjatë natës xhamat e biznesit në Elbasan
Gjatë mbrëmjes së djeshme në qytetin e Elbasanit janë thyer xhamat e një biznesi, konkretisht fast-food.

Ngjarja ka ndodhur shumë pranë Drejtorisë së Policisë. Efektivë rrethuan zonën për të identifikuar autorin/autorët.

Biznesi është në emër të Ilir Zekthit me origjinë nga Belshi dhe nuk dihen ende shkaqet e kësaj ngjarje. Deri më tani nuk raportohet as për para apo mallra të vjedhur.
Shtuar më 26/01/2021, ora 08:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori