Thyen xhamat e shkollës, dëmton lokale dhe një makinë, arrestohet 28 vjeçari
Një 28-vjeçar në Fushë Kuqe është arrestuar në flagrancë nga polica, pasi ka thyer xhamat e shkollës 9 vjeçare ka dëmtuar një lokal. Po ashtu sipas policisë ai ka dëmtuar derën e shtëpisë dhe ka dyer e një makine.

Njoftimi i policisë

Më datë 06.02.2018, u arrestua në flagrancë shtetasi N.N, vjeç 28 banues në Fushë Kuqe, pasi në Fushë Kuqe, ka thyer disa dritare në një shkollë 9 vjeçare xhamat e dyerve të lokaleve, derën e banesës dhe dëmtuar dyert e automjetit tip “Ford”, në pronësi, të shtetasve M.I, RR.N, B.N dhe G.GJ vjeç 36, 28, 69, 62 banuese në Fushë Kuqe. Neni 150 i Kodit Penal. /albeu.com/
Shtuar më 07/02/2018, ora 20:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori