Thyen rekord në rrjetet sociale, zbulohet biseda e Gridës dhe Bashës (FOTO LAJM)

Pëlqej
Një bisedë e cila është përhapur në rrjetet sociale dhe ende nuk dihet për vërtetësinë, tregon realitetin në Partinë Demokratike. Pretendohet se në këtë bisedë e cila është tejet e çlirët, Grida Duma po qetësohet në plazh dhe Lulzim Basha është i shqetësuar për partinë.

Shumë faqe në Facebook e kanë shpërndarë duke pretenduar se bëhet fjalë për një bisedë reale. Në programin Whatsapp të telefonit është zhvilluar një bisedë mes Lulzim Bashës dhe Grida Dumës. Fillimisht Basha pyet Gridën se si shkojnë gjërat, dhe ajo i përgjigjet se dielli është i nxehtë dhe plazhi shkon mirë.

Basha sqaron sërish Gridën se e pyeti për punët e partisë jo të qejfit, dhe ajo i thotë se “tashmë e kemi nën kontroll partinë dhe meqë e nisëm duhet ta bitisim”. Basha i thotë se “Berisha vazhdon avazin”. Grida ndërhyn duke thënë se Erion Isufi, (kunati i Bashës) kishte takuar Jozefinën dhe sipas Gridës, janë bërë si dashnorë të zhuritur sikur s’e kanë pas aty njëri-tjetrin. Ky tekst ka mbushur rrjetet sociale ditët e fundit dhe nuk dihet nëse është realizuar në të vërtetë. /albeu.com/

Shtuar më 09/08/2014, ora 10:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori