Theu xhamat e lokalit, si tentoi të vriste veten biznesmeni
Një 41 vjecar ka tentuar ti japë fund jetës, duke pirë lëndë helmuese.

Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur në Katër-Rrugët e Shijakut.

Njoftimi i policise

Më datë 29.12.2017, u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Durrës, për shtetasin A.H, vjeç 41, banues në Xhafzotaj, pasi dyshohet se, në Katër-Rrugët e Shijakut, ka thyer xhamat e lokalit të tij dhe ka tentuar të pijë lëndë helmuese, i cili ndodhet në spitalin e Durrësit, jashtë rrezikut për jetën. Neni 99 e 22 të Kodit Penal. /albeu.com/

Shtuar më 30/12/2017, ora 17:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori