Thellohet skandali i Kavajës, shkolla dhe DAR hetohen për fshehje të përdhunimit
Ndërkohë që qeveria po përpiqet me çdo mënyrë për të treguar se institucionet përgjegjëse si policia dhe shkolla kanë reaguar në kohë ndaj përdhunimit të të miturës në Kavajë, veprimet e prokurorisë po tregojnë të kundërtën.

Albeu.com mëson se Prokuroria e Durrësit ka dyshime dhe është duke hetuar për fshehje të krimit edhe Drejtorinë Arsimore të qytetit sie dhe shkollën "Rilindja" ku studionte e mitura.

Dyshohet se ata kishin dijeni prej pesë ditësh për krimin e ndodhur por nuk e denoncuan atë në polici. /albeu.com/
Shtuar më 09/02/2019, ora 17:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori