Thellohet skandali! Dalin pamjet si ish-shefi i Krimeve drekonte me Habilajt

Pëlqej
Vazhdojnë hetimet në lidhje me bandën e Habilajt, bandë e vënë në pranga në Itali.

Pas implikimit të ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri, mësohet se edhe ish-shefi i krimeve Sokol Bode kishte miqësi me trafikantet e Habilajve.

Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një postimi në Facebook ka denoncuar ish-shefin e Krimeve që sipas Berishës ka drekuar në Habilajt.

Statusi i Berishës:

Ne narkoshtetin e Norieges, narkobandat kane kumbaret e tyre ne pergjimet e policise.

Ato na pergjojne ne. Ky eshte narkoshteti! Vetem rrezimi i Norieges dhe narkoshtetit te tij eshte zgjidhja e vetme!

Ja se cfare shkruan qytetari dixhital! Sb /albeu.com/


Shtuar më 18/10/2017, ora 15:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori