Tërmeti i fuqishëm, qytetarët në Tiranë braktisin banesat (VIDEO)
Mësohet se tërmeti që ka goditur Tiranën, ishte 5.8 ballë i shkallës rihter, ndërsa epiqendra ishte në Adriatik.

Tërmete të tilla rrallë ndjehen në vendin dhe padyshim kanë krijuar mjaft panik te qytetarët.

Në pamjet e siguruara nga Albeu.com duken qytetarët të cilët kanë braktisur banesat e tyre në zonën e Bulervardit të Ri.

Deri më tani dy termete të njëpasnjëshme kanë tronditur vendin, nuk dihet nëse do ketë të tjerë. /albeu.com/
Shtuar më 21/09/2019, ora 16:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori