Tërmeti trondit Shqipërinë, ku ishte epiqendra
Nuk kane te sosur lekundjet e termetit ne vend.

Pas dy goditjeve te regjistruar gjate dites se djeshme me epiqendra nga jugu e me tej spostuar ne Lushnje, nje tjeter termet eshte shenuar sot.

IGJEUM raporton se ka regjistruar nje goditje termeti ne oren 04:47 te mengjesit te sotem, me epiqender ne Mirdite.

Sipas IGJEUM termeti ka qene me magnitude 2.5, 7 kilometer ne verilindje te Klosit dhe me thellesi 2 km.
Shtuar më 11/10/2018, ora 10:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori