Tërmeti shkatërron godinën e Gjeologjikut, gurët shkatërrojnë makinat (FOTO&VIDEO)
Dy lëkundje të forta tërmeti kanë lëkundur pasidten e sotme Tiranën, por edhe qytetet e tjera të vendit. Nga të dhënat e para raportohet edhe për disa persona të lënduar.

Epiqendra e tërmetit ka qenë në Detin Adriatik dhe me magnitudë 5.8 ballë. Por pak minuta pas tërmetit të parë, qyteti i Durrësit, Tirana, Elbasani dhe disa qytete të tjera u tronditën sërish nga një tërmet i dytë me magnitudë 5.6 ballë duke krijuar panik dhe frikë në popullatë.

Video tregon si është shkatërruar Fakultetit i Inxhinieri-Minierave.

Tërmeti shkatërron godinën e Gjeologjikut, gurët shkatërrojnë makinat (FOTO&VIDEO)

Shtuar më 21/09/2019, ora 17:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori