Tërmeti lëkund Tiranën dhe Durrësin, sa ishte magnituda
U duk se ishin harruar, por pak minuta më parë një tërmet ka lëkundur Tiranën dhe Durrësin këtë pasdite.

Lëkundja me mangitudë 3.1 e shkallës Rihter e kishte epiqendrën në detin Adriatik me një thellësi 40 km.

Nuk raportohen dëme, por qytetarëve u janë rikthyer ndjesitë e hidhura të pak muajve më parë.

Shtuar më 27/02/2020, ora 16:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori