Tërmeti lëkund Shqipërinë! Ja ku ishte epiqendra
Një tërmet ka rënë mbrëmjen e sotme rreth orës 21:05 në Shqipëri sipas qendrës europiane sizmiologjike. Lëkundjet janë ndjerë pjesërisht në disa zona.

Epiqendra ka qenë në detin Adriatik ose rreth 31 km nga Tirana. Lëkundjet kanë qenë me mganitudë 3 dhe me thellësi 2 km.
Shtuar më 18/09/2018, ora 21:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori