Tërmeti lëkund 4 shtete (FOTO LAJM)

Tërmeti i fuqishëm që ra para pak minutash në Shqipëri, e ka patur epiqendër n8 kilometra nga Burreli.

Ndërkohë raportohettërmeti prej 5.4 ballësh është ndjerë edhe në Kosovë,, Mal të Zi dhe në Maqedoni.

Raportohet se nuk ka dëme në njerëz apo materiale deri tani.

Shtuar më 11/08/2018, ora 17:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori