Tërmeti i nëntorit i mori shikimin, COVID-19 vret pedagogun e njohur (FOTO LAJM)

COVID-19 ka marrë jetën një pedagogu të njohur në Tiranë.

Burimet bëjnë me dije se si pasoje e infektimit me COVID-19, ka humbur jetën një pedagog i Universitetit Politeknik.

Klement Qerimi, sipas miqve të tij ka humbur jetën si pasojë e prekjes nga virusi.

Një prej tyre shkruan, se pedagogu pak ditë më parë ishte në gjendje të mirë shëndetësore, ndërsa gjendja e tij u përkeqësua dhe sot ndërroi jetë.

Në tërmetin e 26 nëntorit, Qerimi humbi shikimin përveç shkatërrimit të banesës. /albeu.com/

Shtuar më 10/08/2020, ora 22:05

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori