Tërmetet s'i ndahen Shqipërisë, të tjera tronditje gjatë natës
Pëlqej
Gjatë natës së kaluar janë ndjerë lëkundje të tjera tërmeti.

Ndërkohë që deri para disa ditësh epiqendra ishte Gjiri i Lalzit, më pas ajo u zhvendos drejt Vlorës, Fier ndërsa mbrëmë kaloi në Vorë.

Lëkundjet kanë qënë të lehta dhe janë ndjerë pak ose aspak nga banorët duke shmangur kështu momente paniku. /albeu.com/


Shtuar më 17/07/2018, ora 08:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori