Tërmet Peçi ka ditëlindje, kryeministri Rama i bën një dhuratë speciale (FOTO LAJM)

Kryebashkiaku i Tepelenës, Tërmet Peçi ditën e sotme ka festuar 45-vjetorin e lindjes, dhe padyshim që ka marre mesazhe urime nga të afërm miq dhe dashamires.

Por, Peçi është uruar dhe gjithashtu ka marrë një dhuratë me rastin e ditëlindjes nga kryeministri Edi Rama. Një postim i bërë në faqen zyrtare të Bashkisë së Tepelenës na e bën të ditur një fakt ë tillë ku shkruan:

“Me rastin e 45- vjetorit të lindjes së kryetarit të bashkisë Z. Tërmet Peçi, kryeministri i Shqipërisë Z. Edi Rama uron nëpërmjet kësaj dhurate tepër simbolike edhe 100 vjet. Faleminderit. Z. Kryeministër!” /albeu.com/
Shtuar më 04/09/2017, ora 21:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori