Termet ne Maqedoni
Albeu.com
Tërmeti me fuqi 4 shkallë të Rihterit ka goditur Maqedoninë. Ky tërmet është ndjerë dje në Dibër dhe Galiçnik, dhe është regjistruar nga Agjencia sizmologjike e Fakultetit të Shkencave natyrore në Shkup.
Epiqendra e tërmetit ishte në rreth 80 kilometra në jugperëndim të Shkupit, njoftoi sot agjencia maqedonase e lajmeve, MIA.
Shtuar më 31/05/2010, ora 13:20
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori