Tërmet me 3.1 të shkallë Rihter në Librazhd, lëkundje edhe në Tiranë
Një tërmet me magnitudë 3.1 të shkallës Rihter është regjistruar pasditen e sotme në qarkun e Elbasanit, me epiqendër 5 km në veri të Librazhdit.

Sipas të dhënave nga Instituti Sizmiologjik, lëkundjet janë ndjerë edhe në lindje të Tiranës dhe në Maqedoni.

Nuk ka raportime për dëme.
Shtuar më 04/07/2016, ora 22:16

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori