Tërmet 5.3 ballë në Adriatik (FOTO LAJM)

Një tërmet i fuqishëm ka rënë pak minuta pas orës 19:00 në detin Adriatik.

Siç bëhet e ditur nga rrjeti Europian i Sizmiologjisë, tërmeti ka qenë 5.3 ballësh i shkallës rihter.

Tërmeti ka rënë rreth orës 19:06 me orën lokale në Tiranë dhe Lëkundjet janë ndjerë në zonat bregdetare.

Nuk ka të dhëna për dëme.
Shtuar më 30/11/2018, ora 19:49

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori