Tërhiqet Lulzim Basha, heq dorë nga “Republika e Re”
Kreu i PD-së, Lulzim Bash aka nisur zyrtarioshtr fushatën për të marrë për herë të dytë PD.

Pas humbjes së zgjedhjeve Basha ka ndryshuar faqen e tij në Facebook, duke hequr logot “Republika e Re, ekonomi e forte, e nesërme e sigurt”, dhe e ka zëvëndësuar me një foto shkrepur në një nga takimet e PD me demokratët.

Kujtojme se pikërisht mungesa e simboleve të PD-së gjatë fushatës ishte një nga kritikat e shumta që mori kryedmeokrati Basha nga grupi kundërshtar i tij edhe brenda partisë. /albeu.com/


Shtuar më 05/07/2017, ora 13:52

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori