Tërheq lekët nga banka, grabitet me armë
Foto ilustrim
Tërheqja e një shume parash nga banka i ka kushtuar probleme një personi Sipas policisë një person me mbiemër dumi ka tërhequr në bankë një sasi prej 450 mije lekësh të vjetra dhe është nisur në drejtim të banesës së tij teksa është sulmuar nga dy persona pranë zonës së palltit Asllan Rusi në kryeqytet.

Pas ndjekjes së makinës së tij autorët i kanë thyer xhamin e makinës me qytën e pistoletës duke i marrë paratë që kishte tërhequr nga banka. /albeu.com/

Shtuar më 28/02/2012, ora 09:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori