Tentuan të vjedhin "Range Rover"-in e 38-vjeçares, në pranga dy të rinjtë në Tiranë
Dy persona janë arrestuar në Tiranë me akuzën e vjedhjes.

Dy të rinj tentuan t'i vjedhin makinën e parkuar një 38-vjecareje.

Në prangat e p[olicisë ka rënë Florenc Gega i arrestuar më parë për armëmbajtje pa leje dhe kundërshtim të forcave të policisë.

Si dhe Mehmet Dylgjeri 30-vjec banues në Elbasan. /albeu.com/Shtuar më 09/02/2018, ora 10:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori