Tentuan të përdhunojnë 21-vjeçaren, policia arreston dy persona
Pëlqej
Policia e Gramshit arreston dy persona nën akuzën e rrëmbimit të një personi dhe tentativë përdhunimi. Shtetasit Gramoz Boja dhe Alket Benon kanë rrëmbyer një vajzë 21 -vjeçare dhe kanë tentuar të abuzojnë seksualisht me të.

21-vjeçarja ka bërë rezistencë dhe ka mundur tu shpëtojë rrëmbyesve. Menjëherë pas ngjarjes ajo ka denoncuar në polici dy autorët. /albeu.com/
Shtuar më 08/09/2014, ora 13:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori