Tenton të përdhunojë të miturën, arrestohet 19- vjeçari
Blutë e qytetit të Elbasanit arrestojnë një 19- vjeçar pasi ka tentuar të kryejë marrëdhënie seksuale me forcë me një të mitur. Mësohet se shtetasi Shefit Ramazani, i cili është denoncuar më parë nga nëna e një 11 vjeçareje.

Dyshohet se mes 11-vjeçares të identifikuar me inicialet V.LL dhe 19 vjeçarit Ramazani ka pasur një lidhje dashurie. /albeu.com/
Shtuar më 05/09/2014, ora 12:07

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori