Tenton të helmojë veten, 29-vjeçarja i pi ilaçet ‘me grushte’
Pëlqej
Një 29-vjeçare në Kukës, ka tentuar të helmojë veten. Për këtë ajo ka konsumuar medikamente mjekësore me shumicë dhe për pasojë ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën, bëjnë të ditur burimet e Policisë Vendore.

Komisariati i Policisë Kukës

Më datë 14. 08. 2018, në lagjen nr. 1, në banesë shtetësia V. V., vjeçe 29, ka konsumuar medikamente mjekësore me shumicë, për pasojë ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën. Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës Shkallës së Parë Kukës, për ngjarje aksidentale.

Shtuar më 15/08/2018, ora 23:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori