Tentojnë të fusin sëpatë në burg, arrestohen prindërit e të burgosurit
Policia arreston një çift bashkëshortësh të cilët tentuan t’i fusin një sëpatë djalit të tyre në burgun e Peqinit. Isuf dhe Margarita Osmani, 47 dhe 43 vjeç nga Levani i Fierit, kishin shkuar për të takuar në burg, djalin e tyre Mici Osmani, i dënuar me 20 vjet burg por janë ndaluar nga policët pasi brenda rrobave të cilat do t'ia dergonin djalit u gjet një sëpatë mes rrobave. /albeu.com/
Shtuar më 28/08/2014, ora 11:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori