Tentoi të vidhte markën e njohur, shqiptarja turpërohet keq në Itali
Një shqiptare është turpëruar keq në Itali pasi vodhi në një qendër tregtare.

Në pranga ka rënë gruaja shqiptare 48 vjeç së bashku me djalin e saj 18-vjeç e cili e ndihmoi të vidhte.

Ajo kishte mbushur çantën me rroba H&M dhe tentoi të largohej.

Pikërisht në këtë momente është ndezur alarmin, ndërsa djali i saj ka nisur të bërtasë që të shkaktoi panik dhe e ëma të largohet por pa sukses.

Gruaja doli para gjykatës ku iu provua fajësia. Pronari i dyqanit dëshmoi se ajo kishte marrë në cantë vjedhje me vlerë 360 euro. /albeu.com/

Shtuar më 04/09/2018, ora 08:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori