Tentoi të trafikonte gjimnazistet, prangoset 34-vjeçari
Një 34 vjeçar është arrestuar nga policia e Lezhës pasi akuzohet për veprën penale të trafikimit të qënieve njerëzore. Sipas policisë Anton Toli sëbashku me 23 vjeçar tjetër i cili është shpallur në kërkim nga policia kanë tentuar të trafikojnë jashtë shtetit shtetaset A.M, 18 vjeçe, banuese në fshatin Ishull Shëngjin dhe R. S, 18 vjeçe, banuese në Laç-Kurbin. /albeu.com/
Shtuar më 21/04/2012, ora 19:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori