Tentoi të pengonte hajdutët, ky është biznesmeni që u vra në Fier (FOTO LAJM)

Ka ndërruar jetë një prej të plagosurëve gjatë grabitjes së djeshme në Fier.

Ilir Vrenozi, u plagos me armë zjarri pasi tentoi të ndihmonte pronarin e këmbimit valutor në Fier.

Agur Vrenozi ndodhej në reanimacionin e Traumës në Tiranë, ne gjendje kritike, pasi i ishte nënshtruar një ndërhyrje kirurgjikale.

Të arrestuarit për këtë ngjarje të rëndë janë shtetasit: Zini Fyraj, Lulëzim Demiraj dhe Dashamir Gergali. /albeu.com/
Shtuar më 03/03/2018, ora 09:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori