Tentoi të vriste një person, policia e Shkodrës kap 28 vjeçarin
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Në sajë të operacionit të koduar "Discovery", blutë e Shkodrës kanë kapur një person të shpallur në kërkim që nga korriku i këtij viti, për një tentativë vrasjeje.

Të njëjtat burime shtojnë se bëhet fjalë për shtetasin Fatmir Lekaj, 28 vjeç, banues në Shkodër. Ky shtetas, më datë 15.07.2016, në lagjen "Naim Gjybegu" Shkodër, tentoi të vriste me armë zjarri shtetasin S.P.

Drejtoria Vendore e Policisë Shkodër e kishte shpallur në kërkim me vendim nga Gjykata e Shkodrës, e cila ka caktuar masën e sigurisë "Arrest me burg". /albeu.com/

Shtuar më 02/12/2016, ora 09:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.